1
Parduodamas 1 kambario butas lieporiuose, ramioje vietoje - Šiauliečiams.lt

Parduodamas 1 kambario butas lieporiuose, ramioje vietoje

Patalpinta: 2015-08-05
Siūlau

Parduodamas 1 kambario butas Lieporiuose, Rasos gatvėje 24-ame name, 3 aukšte, butas ne kraštinis, durys pakeistos šarvuotas, langai plastikiniai, kambario ir virtuvės langai atsukti į pietvakarių pusę, niekada netrūksta saulės šviesos. po langais kiemas, medžiai. Radiotariai špyžiniai.
Vieta rami, per langus matosi gretimo daugiabučio dalis, kiemo medžiai, bei laukai ir toliau esantys garažai, Rasos progimnazija yra tik už 100m, darželio teritorija matyti tik išejus iš laiptinės, už 100m nedidelė parduotuvė.

Kambarys (17,14 m2): sienos tapetuotos, grindų danga sudėtas laminatas, durys į kambarį medinės su stiklais, radiatorius špyžinis (5 sekcijos).

Virtuvė (5.31 m2) : grindys- sudėtas laminatas, sienų dalis klijuota plytelėmis, dalis dažyta. Radiatorius špyžinis (2 sekcijos). Durys į virtuvę medinės su stiklu senos dažytos.

Bendras vonios ir wc kambarys (2.91 m2) pakeistas gyvatukas, pakeisti karšto ir šalto vandens skaitikliai, pakeisti karšto ir šalto vandens vamzdžiai, pakeisti kanalizacijos vamzdžiai. Grindų danga- plytelės, sienų danga- plytelės (reikia keisti) ir dalis dažyta. Durys į bendrą vonios ir wc kambarį medinės.

Koridorius (4.75 m2) : grindų danga- laminatas, sienoms reiktų naujų tapetų.

Balkonas: įstiklintas su mediniais stiklų rėmais.Balkonas ilgas per kambario ir virtuvės plotį. Balkono šiferinė išorinė sienelė šiuo metu keičiama į skardinę.

Laiptinėje plastikiniai langai, pakeistos kodinės laiptinės durys..

Rūsys (5.23 m2) bendros rūsio durys pakeistos.

Kaina: 16500.00€ (56,971.20 Lt)
Kontaktai
Vardas i-svetaines.tk
Miestas Šiauliai
Adresas Rasos gatvė
Telefonas 860040020
Susisiekti el. paštu
Jūsų el. pašto adresas
Telefonas
Siūloma kaina
Laiškas

Siųsti laiško kopiją man: