1
Ploto matavimo įrenginys Garmin Dakota 10 - Šiauliečiams.lt

Ploto matavimo įrenginys Garmin Dakota 10

Patalpinta: 2015-05-15
Siūlau

Ploto matavimo įrenginys Garmin Dakota 10


Žemės sklypo ploto matavimas ir pasėlių deklaravimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

GARMIN DAKOTA 10 kaina 110 eur. (379.81 LT.). www.demiva.lt

Užtenka su įjungta ploto matavimo funkciją apeiti matuojamo sklypo perimetrą, ir iškarto galime matyti šios uždaros linijos ribojamo sklypo plotą arais arba kv.metrais. Įrašytą pėdsaką bei taškus tolimesniam duomenų apdorojimui labai lengva persiųsti į personalinį kompiuterį per USB . Komplete su kiekvienu imtuvu yra tam reikalinga Garmin programa Trip and Waypoint Manager ir USB pajungimo prie PC laidas.Šis modelis pats populiariausias tarp ūkininkų, deklaruojančių savo pasėlius tiesioginėms išmokoms gauti. Kiekvieną pavasarį Dacota 10 įsigyja šimtai naujų Lietuvos ūkininkų, taip sumažindami kasmetines savo išlaidas deklaruojant pasėlius.Sukurti atitinkamo formato ( shape poligonai) bylas, tinkamas elektroniniam pasėlių deklaravimui, galima su duomenų apdorojimo programa "GPS Utility".
Dėmesio: matininkų ir kitų suinteresuotų asmenų aktyviai platinama "informacija", jog su Dacota 10 neįmanoma išmatuoti daugiau kaip 3 laukus, negalima išsaugoti matavimo duomenų kompiuteryje ir kitokios "blogybės" - yra visiška dezinformacija, neturinti jokio realaus pagrindo. Tokiu būdu bandoma išsaugoti tuos klientus, kurie nebenorėdami samdyti nepigias matininkų paslaugas, nusprendžia įsigyti tinkamą GPS imtuvą, su kuriuo visus kiekvieno pavasario matavimo darbus galėtų atlikti patys.Tubūt nustebsite sužinoję, kad pačio imtuvo sukuriama matavimo paklaida yra tik apie 1/20 dalis visos paklaidos dydžio.

Dakota 10 - tai naujas Garmin nešiojamas GPS imtuvas, keičiantys šiuo metu populiarius GPSMAP 60 serijos imtuvus. Jame rasite integruotą bazinį žemėlapį, jautrų ir šiuolaikišką GPS imtuvą, spalvotą ekraną ir daug kitokių naudingų funkcijų.
Paprastas valdymas
Dakota įdiegtas naujoviškas valdymo sprendimas lyginant su senesniais modeliai, tai lietimui jautrus ekranas (touchscreen), kuris leis dar paprasčiau pasiekti visas funkcijas įrenginyje.
Palieskite ir keliaukite
Dakota 10 jau turi integruotą bazinį pasaulio žemėlapį, taip pat į jį galima įdiegti papildomai žemėlapius skirtus tiek sausumai, tiek kelionėms vandeniu. Šio imtuvo baterijos, saugiai įdiegiamos į neperšlampamą korpusą, todėl Dakota 10 galima naudotis įvairiomis gamtinėmis salygomis, per lietų ar sniegą, žiemą ar vasarą.

GARMIN DAKOTA 10 kaina 110 eur. (379.81 LT.)

Suteikiama 12mėn. Garantija, siunčiame į visus Lietuvos miestus, miestelius, išrašome sąskaitas faktūras.

MUS RASITE:

UAB „DEMIVA“

Vilniaus g. 257, Šiauliai

El.p. pardavimai@demiva.lt

Skype: demiva.lt

Mob.: +37061638866 arba +37062013012

Darbo laikas: I-V: 9-18 val.; VI:  9-14val.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje: www.demiva.lt

Kaina: 110.00€ (379.81 Lt)
Kontaktai
Vardas UAB Demiva
Miestas Šiauliai
Adresas Vilniaus 257
Telefonas 861638866
Susisiekti el. paštu
Jūsų el. pašto adresas
Telefonas
Siūloma kaina
Laiškas

Siųsti laiško kopiją man: