1
sistema - Šiauliečiams.lt

Siaulieciams.lt rekomenduoja šiuos skelbimus

Paieška pagal: sistema
Raktažodis: sistema
Visi miestai
Pridėta:
2014-07-04

14:38:56

Kanalinio polikarbonato plokštės ypatingai tinkamos ir pritaikytos įvairių stogų (terasos, stoginės, stogelio ir kt.) montavimui. Dėl savo skaidrumo, lengvumo, atsparumo smūgiams, dūžiams, krušai, taip pat gero šilumos laidumo koeficiento, be stogų dangos kanalinis polikarbonatas taip pat plačiai naudojamas sienų, oranžerijų, šiltnamių, reklamos ir kitose konstrukcijose. Plokštės yra padengtos papildomu apsauginiu sluoksniu, užtikrinančiu didelį atsparumą vandeniui ir atmosferos bei UV (ultravioletinių) spindulių poveikiui.

 

Kanalinis polikarbonatas 16mm storio, spalva skaidri arba bronza (tonuota), matmenys: plotis - 2,10m, ilgis – 3m arba 6m.

Jau prekyboje 16mm storio kanalinis polikarbonatas CLICK SISTEMA (lapai susijungiantys vienas su kitu, nereikalingi sujungimo profiliai), spalva skaidri arba bronza (tonuota), plotis – 0,25m, ilgis – 8m (pjauname 2m, 3m, 4m, 5m).

 

Platesnė informacija:

www.meistrokodas.lt

www.plastikucentras.lt

www.polikarbonatas.biz

El. paštas: vadyba@meistrokodas.lt

Skype: vadyba_meistro_kodas

Tel. nr. 864606533

Tel. nr. 868388282

Tel. nr. 860223452

Dirbame visoje Lietuvoje

*Kaina galioja tik akcijos laikotarpiu. Prekių kiekis ribotas.

**Visos galiojančios akcijos skelbiamos internetiniame puslapyje: www.meistrokodas.lt

Siūlau
Kaina:
0.29 €
(1.00 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2014-09-30

16:54:52

ĮSPŪDINGO GREIČIO, PERSPEKTYVI  IHEX3553 PRO navigacinė sistema

GREITIS+DIDELĖ ATMINTIS+GARANTIJA+GERA KAINA+ PERSPEKTYVUMAS

WWW.PIRKCIAU.LT

UAB „Rego Tech“ pristato aukštos kokybės, geros kainos bei itin dailaus dizaino GPS navigaciją            IHEX-3553 PRO. NAUJAUSIOS technologijos garantuoja PATIKIMĄ, GREITĄ GPS prietaiso veikimą, o AUKŠTI techniniai duomenys leis naudoti prietaisą ne tik šiandien, bet ir ateityje.

PATI GREIČIAUSIA navigacinė sistema  iš WINDOWS CE 6.0  serijos. NEĮTIKĖTINI šios navigacijos parametrai leis Jums planuoti ilgus kelionės maršrutus be jokių sunkumų.

IHEX-3553 PRO tik 259LT (75,01 EUR). Suteikiama 12 mėn. GARANTIJA.

GREITIS – GALINGAS dviejų branduolių NET 800 Mhz integruotas procesorius, dvigubai daugiau nei įprastai RAM atminties 256MB,  leis nesirūpinti ilgų kelionių planavimu  ir sudėtingų, ilgų maršrutų skaičiavimas taps toks spartus, kad Jūs liksite patenkinti savo pirkiniu ir kelione.

Šio perspektyvaus GPS prietaiso dar vienas privalumas tai DAUG DAUGIAU ATMINTIES NET iki 40GB!!! Žemėlapiai sensta, atsiranda jų papildymų, jie užima daugiau atminties navigacijoje, šiame spartuolyje jos niekada nepritrūks, todėl žemėlapius atnaujinsite be jokio vargo.

PERSPEKTYVUMAS – IHEX-3553 PRO yra PERSPEKTYVUS modelis, nes neribos nei atminties trūkumas nei procesoriaus galingumas. Jūs ja naudositės ilgai ir laimingai.

EKRANAS – IHEX-3553PRO  turi didelios raiškos 4,3  colių LED liečiamą ekraną. Dėka aukštos rezoliucijos "480 x 272“  px. Jūsų matomas vaizdas ekrane dar ryškesnis, matomesnis, aiškesnis.

LENGVAS NAUDOJIMAS - Jūsų patogumui - valdymas navigatoriuje itin paprastas, greitai ir lengvai galėsite susirasti kelionės metu degalines, stovėjimo aikšteles, parduotuves ar kitas Jus dominančias lankytinas vietas.

IHEX-3553 PRO suderintas su IGO PRIMO, AUTOMAPA, NAVITEL  programine įranga bei visos Europos žemėlapiais. Galėsite važiuoti po visą Europą - nevaržydami savęs. Taip pat važiavimo metu būsite  perspėjami apie greičio matuoklius kelyje, garsinėmis ir vaizdinėmis instrukcijomis. Automatinė nakties rėžimo funkcija neakins ir netrukdys vairavimui. Galimybė planuoti maršrutą Greituoju, Trumpuoju, Lengvuoju metodu. Dvimatis/Trimatis vaizdas 2D-3D, įspėja apie stovinčias greičio kameras, greičio viršijimą.

Modelis: IHEX-3553 PRO , KAINA DABAR TIK 259LT. (75,01 EUR)  Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Suteikiame garantijas, Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.

Mob: +37063977277, +37067701977 info@pirkciau.lt

Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.lt

Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.

 

Siūlau
Kaina:
75.01 €
(258.99 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2014-10-03

16:59:44

PERSPEKTYVI navigacinė sistema IHEX-9700PRO sunkvežimių vairuotojams

 

PLATUS NAVIGACIJŲ PASIRINKIMAS ŠIAULIUOSE. WWW.PIRKCIAU.LT

 

GREITIS+DIDELĖ ATMINTIS+GARANTIJA+GERA KAINA+ PERSPEKTYVUMAS

 

UAB „Rego Tech“ Jums siūlo aukštos kokybės, geros kainos bei itin dailaus dizaino GPS navigaciją            IHEX-9700 PRO. Naujausios technologijos garantuoja patikimą, greitą, sklandų GPS prietaiso veikimą, o aukšti techniniai duomenys ir aukšta ekrano raiška leis naudoti prietaisą ne tik šiandien, bet ir ateityje.

 

IHEX-9700Pro kaina 439LT (127,14 EUR). WWW.PIRKCIAU.LT

 

Galite pasirinkti transporto priemonės tipą: Sunkvežimis, Autobusas, Mikroautobusas, Lengvasis automobilis, Taksi, ar kitą transporto priemonę.

Pasirinkus norimą transporto priemonę, galima susivesti papildomus parametrus. PVZ pasirinkus Sunkvežimis tipą - papildomai galima susivesti vilkiko svorį, aukštį, ilgį, ašies apkrovą. Visi šie suvesti duomenys yra įvertinami planuojant jūsų maršrutą.

Tai PATI GREIČIAUSIA navigacinė sistema  iš WINDOWS CE 6.0  serijos. NEĮTIKĖTINAI AUKŠTI šios navigacijos parametrai leis Jums planuoti ilgus kelionės maršrutus be jokių sunkumų.

GREITIS – GALINGAS dviejų branduolių NET 800 Mhz procesorius leis nesirūpinti ilgų kelionių planavimu  ir sudėtingų, ilgų maršrutų skaičiavimas taps toks spartus, kad Jūs liksite patenkinti savo pirkiniu ir kelione.

Šio perspektyvaus GPS prietaiso dar vienas privalumas tai DAUG DAUGIAU ATMINTIES NET iki 40GB!!! Žemėlapiai sensta, atsiranda jų papildymų, jie užima daugiau atminties navigacijoje, šiame spartuolyje jos niekada nepritrūks, todėl žemėlapius atnaujinsite be jokio vargo.

PERSPEKTYVUMAS – IHEX-9700 PRO yra PERSPEKTYVUS modelis, nes neribos nei atminties trūkumas nei procesoriaus galingumas. Jūs ja naudositės ilgai ir laimingai.

EKRANAS – IHEX-9700PRO  turi didelios raiškos 7,0  colių LED liečiamą ekraną. Dėka aukštos rezoliucijos "800x480“  px. Jūsų matomas vaizdas ekrane dar ryškesnis, matomesnis, aiškesnis.

LENGVAS NAUDOJIMAS - Jūsų patogumui - valdymas navigatoriuje itin paprastas, greitai ir lengvai galėsite susirasti kelionės metu degalines, stovėjimo aikšteles, parduotuves ar kitas Jus dominančias lankytinas vietas.

IHEX-9700PRO suderintas su IGO PRIMO, AUTOMAPA, NAVITEL  programine įranga bei visos Europos žemėlapiais. Galėsite važiuoti po visą Europą - nevaržydami savęs. Taip pat važiavimo metu būsite  perspėjami apie greičio matuoklius kelyje, garsinėmis ir vaizdinėmis instrukcijomis. Savarankiškas įspėjimų įjungimas/išjungimas apie įspėjamuosius ženklus. Kelių tikslų (taškų) planavimas, Kelionės įrašymas į atmintį, Būklės informacija apie adresus pažymėjus tašką bet kurioje žemėlapio plotmėje, Informacija apie kelionės laiką, atstumą, momentinį greitį. Pasirinkto maršruto demonstravimas, Kompasas, Automatinė nakties rėžimo funkcija neakins ir netrukdys vairavimui. Galimybė planuoti maršrutą Greituoju, Trumpuoju, Lengvuoju metodu. Dvimatis/Trimatis vaizdas 2D-3D, įspėja apie stovinčias greičio kameras, greičio viršijimą.

Modelis: IHEX-9700 PRO , KAINA DABAR TIK 439,-LT,(127,43 EUR) Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Suteikiame garantijas, Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.

Mob: +37063977277, +37067701977 info@pirkciau.lt

Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.lt

Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.

Siūlau
Kaina:
127.14 €
(438.99 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2014-10-21

12:59:26

Nuomojame mobilų kubilą su jacuzzi sistema ir led apšvietimu Šiauliuose ir aplinkiniuose rajonuose. Šiaulių mieste pristatymas nemokamas.

www.karaliskospramogos.lt

Tel:869987178

karaliskospramogos@gmail.com

Ieškau
Kaina:
0.29 €
(1.00 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2014-12-04

14:14:06

NUOMOJAME MOBILŲ KUBILĄ SU JACUZZI SISTEMA IR LED APŠVIETIMU ŠIAULIUOSE IR APLINKINIUOSE RAJONUOSE.

WWW.KARALISKOSPRAMOGOS.LT

TEL. 869987178

Siūlau
Kaina:
43.44 €
(149.99 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2015-03-18

09:51:42

Kaina: 139 € (479.94 LT)

PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS PER 1-2 DARBO DIENAS, ATSISKAITYKITE GRYNAIS PRISTAČIUS PREKĘ!

DAUGIAU INFORMACIJOS: www.pirkciau.lt

IHEX-MOTO kelio ir bekelės navigatorius dviratėms transporto priemonėms, pasižymintis visais atsparumo standartais. Juo galima naudotis važiuojant keliais ir bekele. IHEX-MOTO turi: kelio juostų pasirinkimo patarimus, trimačių pastatų objektų atvaizdavimo funkciją, Bluetooth bevielę laisvų rankų įrangą, specialiai motociklams pritaikytą maršruto planavimo programinę įrangą. Šis mažytis vienas funkcionaliausių, patraukliausių ir konkurencingiausių tokio tipo navigatorių rinkoje.

Kodėl verta įsigytį šią GPS įranga?

DAUG ATMINTIES - navigacijos vidinė atmintis 4GB ir galima praplėsti dedant išorinę kortelę! Žemėlapiai kaskart atnaujinami ir pareikalauja daugiau atminties. Su šia navigacija Jums niekada nekils tokių rūpesčių.

PROCESORIUS IR OPERATYVIOJI ATMINTIS - įspūdingu greičiu dviejų branduolių procesorius apdoroja  informaciją, planuoja ilgus maršrutus.

ŽEMĖLAPIŲ DETALUMAS - norint užtikrinti žemėlapių detalumą, prietaisas suderintas su visos Europos žemėlapiais.

2D/3D-dvimatis/trimatis erdvinis žemėlapio atvaizdavimas. Trimatis vaizdas suteiks navigacijai įspūdingumo matant pastatus trimačiu (iš visų pusių) vaizdu.

KONFIGURACINĖS GALIMYBĖS - navigacijos valdymas, balsai yra lietuvių kalba. Paprastas naudojimas ir lietuviška naudojimosi instrukcija.

ATSPARUMAS VANDENIUI - IHEX-MOTO yra atsparus lietui, sniegui, drėgmei. Galima naudotis keturačiuose, dviračiuose, motocikluose.

PATIKIMUMAS - labai dideliu tempu atsiranda daug negirdėtų ir naujų navigacijos modelių. IHEX gamintojo navigacijos garantuoja patikimumą, nes jos atsiradimas nėra naujas ir patirtis įrodė darbinį ilgaamžiškumą. Korpusai yra tvirti ir turi dizaino efektyvumą.

EKRANAS - 3.5 coliai (9cm), jautrus lietimui LED ekranas.

RAIŠKA - 320x240 px.

GPS imtuvas - Sirf GRF 3i+

RAM OPERATYVIOJI ATMINTIS - 128 MB

ATMINTIS - 4GB

ŽEMĖLAPIAI: SUDERINTA SU IGO PRIMO PAŽANGIAJA NAUJAUSIA PROGRAMINE ĮRANGA. Naujausi  Europos žemėlapiai.

Pageidaujant, įdiegiami Jungtinės Amerikos valstijų žemėlapiai.

PRIEDAI - USB kabelis, laikiklis, automobilinis pakroviklis, manipuliatorius, naudojimosi instrukcija (lietuvių k.), tvirtinimo varžtai, pakuotė.

GARANTIJA - 12 mėn.

MUS RASITE ADRESU:

www.pirkciau.lt
Parduotuv
ė: Vilniaus g. 230, Šiauliai (patogus privažiavimas)
El.p. info@pirkciau.lt
Skype: rego-gps
Mob.: 863977277
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.

Siūlau
Kaina:
139.00 €
(479.94 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2015-05-26

14:28:05

 

Kaina: TIK 29€ (100.13 Lt)

Siunčiame į visus Lietuvos miestus ir miestelius!

Daugiau informacijos: www.pirkciau.lt

Prekę galima atvykti apžiūrėti į parduotuvę esančią: Šiauliuose, Vilniaus g. 230

 

Universali parkavimosi istema su 4 davikliais ir MINI LED ekranu.  Davikliai montuojami į automobilio galą.

·         Montuojama į visus automobilius;

·         Garsiniu signalu Bi-Bi-Bi 4 skirtingo ilgumo signalas, (kuo arčiau kliūties, tuo vientisesnis garsas) informuoja, apie priekyje ir gale esančias kliūtis

·         Ekrane matosi, kuri automobilio pusė artėja prie klūties ir metrus likusios iki jos.

·         PRIEDAI:  4 parkavimosi davikliai (juodi, sidabriniai, gali būti dažomi pagal automobilio spalvą). Spalvotas LED ekranas su garsiakalbiu ir zumeriu. Valdymo blokas, maitinimo laidas. Laido, jungiamo prie galinio žibinto, pliuso ir žemės,( ilgis apie 2 metrus), instrukcija (lietuvių k.), dėžutė.

·         GARANTIJA: 12 mėn.

 

MUS RASITE ADRESU:

www.pirkciau.lt
Parduotuv
ė: Vilniaus g. 230, Šiauliai (patogus privažiavimas)
El.p. info@pirkciau.lt
Skype: rego-gps
Mob.: 863977277
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.

 

Siūlau
Kaina:
29.00 €
(100.13 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2015-05-29

12:32:18

Kaina: 99 € (341.83 Lt)

Pristatymas visoje Lietuvoje

Daugiau informacijos: www.pirkciau.lt

 

·         Lietuviškas valdymo meniu. Lietuviškos balso komandos. Lietuviška (HELP) pagalba ekrane. Tiesiog bakstelėkite automobilių piktogramą savo žemėlapio ekrane ir pamatysite savo tikslias koordinates, arčiausiai esančių remonto dirbtuvių, ligoninių, policijos postų ir degalinių sąrašą.

·         EKRANAS - , 5 colių (13 cm) liečiamas ekranas Pakanka prisiliesti prie ekrano, įvesti reikiamą adresą irmaršrutas tuoj pat bus suplanuotas.

·         RAM OPERATYVIOJI ATMINTIS  – 64 MB.

·         ATMINTIS – 2 GB vidinė atmintis + DOVANA IŠORINĖ 4 GB atmintis

·         PROCESORIUS, DAŽNIS – Samsung / 400 Mhz

·         IŠSAUGOMI KELIONĖS TAŠKAI – 1000

·         PRIEDAI – Laikiklis, automobilinis pakrovikis, naudojimos instrukcija, pakuotė.

·         PRIETAISAS NAUJAS, IŠTESTUOTAS.

·         GARNATIJA – 12 mėn.

 

MUS RASITE ADRESU:

www.pirkciau.lt
Parduotuv
ė: Vilniaus g. 230, Šiauliai (patogus privažiavimas)
El.p. info@pirkciau.lt
Skype: rego-gps
Mob.: 863977277; 867701977
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.

 

Siūlau
Kaina:
99.00 €
(341.83 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2015-10-03

13:27:09

Parkavimosi sistema PS – 35

Kaina: 29 €

 

Universali parkavimosi sistema su 4 davikliais saugiam ir patogiam Jūsų  parkavimuisi. Davikliai tvirtinami prie automobilio galinės dalies įspėja apie kliūtis, esančias nuo 0,3 – 2 metro atstumu. Daviklių  spalvą galima priderinti prie  transporto  priemonės, tad jie  bus beveik nepastebimi.

 

Specifikacija:

* Ekranas: LED įvairių spalvų;

*Davikliai: 4 vienetai, skirti automobilio galui;

*Laido ilgis: iki 2,5 metro

*Jutikliai: atsparūs šalčiui, vandeniui, galima dažyti

* Garsinis perspėjimas: yra

*Garantija 12 mėn.

 

Priedai: LED ekranas su integruotu garsiniu perspėjimu, 4 galiniai parkavimosi jutikliai, grąžtas jutikliams, valdymo blokas,  valdymo bloko maitinimo laidas, instrukcija, pakuotė.

 

PRIETAISAS NAUJAS, IŠTESTUOTAS, KOKYBĖ GARANTUOTA

 

PASTABA: Jei turite klausimų, susisiekite nurodytais kontaktais: +370 639 77277 arba +370 677 01977,  arba el.paštu info@pirkciau.lt . Priežiūros centro darbuotojai kuo skubiau suteiks Jums kvalifikuotą pagalbą.Adresas: Vilniaus 230, Šiauliai. El. Puslapis: www.pirkciau.lt

 

 

 

 

Siūlau
Kaina:
29.00 €
(100.13 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2015-10-03

17:55:38

 

Parkavimosi sistema PS – 35

Kaina: 29 €

 

Universali parkavimosi sistema su 4 davikliais saugiam ir patogiam Jūsų  parkavimuisi. Davikliai tvirtinami prie automobilio galinės dalies įspėja apie kliūtis, esančias nuo 0,3 – 2 metro atstumu. Daviklių  spalvą galima priderinti prie  transporto  priemonės, tad jie  bus beveik nepastebimi.

 

Specifikacija:

* Ekranas: LED įvairių spalvų;

*Davikliai: 4 vienetai, skirti automobilio galui;

*Laido ilgis: iki 2,5 metro

*Jutikliai: atsparūs šalčiui, vandeniui, galima dažyti

* Garsinis perspėjimas: yra

*Garantija 12 mėn.

 

Priedai: LED ekranas su integruotu garsiniu perspėjimu, 4 galiniai parkavimosi jutikliai, grąžtas jutikliams, valdymo blokas,  valdymo bloko maitinimo laidas, instrukcija, pakuotė.

 

PRIETAISAS NAUJAS, IŠTESTUOTAS, KOKYBĖ GARANTUOTA

 

PASTABA: Jei turite klausimų, susisiekite nurodytais kontaktais: +370 639 77277 arba +370 677 01977,  arba el.paštu info@pirkciau.lt . Priežiūros centro darbuotojai kuo skubiau suteiks Jums kvalifikuotą pagalbą.Adresas: Vilniaus 230, Šiauliai. El. Puslapis: www.pirkciau.lt

 

 

 

Siūlau
Kaina:
29.00 €
(100.13 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2015-10-07

10:13:28

 

Parkavimosi sistema veidrodyje+Kamera+Davikliai

Modelis: PMC-190

Kaina:115.00 €

Kamera pasirenkama nemokamai.

 

Daugiau informacijos: www.pirkciau.lt

+37063977277, info@pirkciau.lt

·         Daugiafunkcinis veidrodis ir parkavimosi sistema viename;

·         Rinkinį sudaro veidrodis, 4 jutikliai; kamera; garsinio įspėjimo sistema;

·         Kliūties  aptinkamumas 0,3–2 m;

·         Galima pasirinkti bet kurią kamerą, kuri tinka ir patinka už tą pačią kainą;

·         Galima pasirinkti jutiklių spalvą, derinti prie automobilio;

·         Jutikliai atsparūs šalčiui, karščiui, drėgmei, dažymui;

·         Teikiame ir  parkavimosi sistemos montavimo paslaugą.

 

Naujos kartos daugiafunkcinis veidrodis ir parkavimosi sistema viename saugioms ir komfortiškoms kelionėms tamsias vakarais ir sudėtingomis oro sąlygomis. Veidrodyje ne tik matysite realų galinį vaizdą, bet ir informaciją apie esamas ar galimas kliūtis KOMPLEKTACIJA: 4 davikliai, montuojami automobilio gale; kamera, kuri suteiks vizualinę informaciją; veidrodis, kuriame matysite realų atstumą iki kliūties ir automobilio pusę, kuri artėja prie kito objekto. Veidrodis tvirtinamas ant originalaus veidrodžio, tad kai kamera išjungta, jis atlieka veidrodžio funkciją. O kamera veikia tik judant atbuline eiga. Parkavimosi sistema PMC-190 puikus pagalbininkas sausakimšose gatvėse, vairuojant esant blogoms oro sąlygoms...

 

·         PRIETAISAS NAUJAS, IŠTESTUOTAS IR PARUOŠTAS NAUDOJIMUI!!!

Garantija 12 mėn.

Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!

PASTABA: Jei turite klausimų, susisiekite nurodytais kontaktais: +370 639 77277 arba +370 677 01977,  arba el.paštu info@pirkciau.lt. Priežiūros centro darbuotojai kuo skubiau suteiks Jums kvalifikuotą pagalbą. Adresas: Vilniaus g. 230, Šiauliai. El. Puslapis: www.pirkciau.lt

 

Siūlau
Kaina:
115.00 €
(397.07 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2015-11-17

15:37:02

Kalėdinė akcija! Universali automobilinė parkavimosi sistema, PS-35 Slim su 4 davikliais, jutikliais, statymo sistema

 

Dabar tik 23 €

Daugiau informacijos:

www.pirkciau.lt

info@pirkciau.lt

863977277

Universali parkavimosi sistema su 4 davikliais saugiam ir patogiam Jūsų  parkavimuisi. Davikliai tvirtinami prie automobilio galinės dallies, įspėja apie kliūtis, esančias nuo 0,3 – 2 metrų atstumu. Daviklių  spalvą galima priderinti prie  transporto  priemonės, tad jie  bus beveik nepastebimi. 100% apsauga automobiliui ir aplinkiniams. Turėdami šią sistemą automobilyje niekada neatsitrenksite į kliūtį.

 

Specifikacija:

○ Ekranas: LED įvairių spalvų;

○ Davikliai: 4 vienetai, skirti automobilio galui;

○ Laido ilgis: iki 2,5 metro

○ Jutikliai: atsparūs šalčiui, vandeniui, galima dažyti

○ Garsinis perspėjimas: yra

○ Garantija: 12 mėn.

 

MUS RASITE:

www.pirkciau.lt;
Parduotuv
ė: Vilniaus g. 230, Šiauliai;
El.p. info@pirkciau.lt;
Skype: rego-gps;
Mob.: 863977277;
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.

 

 

 

 

Siūlau
Kaina:
23.00 €
(79.41 Lt)
Visi miestai
Pridėta:
2015-11-23

15:21:17

Automobilinė parkavimosi sistema veidrodyje su bluetooth, kamera
Parkavimo sistema PMC-310
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!
Kaina: 140 €
Daugiau informacijos: www.pirkciau.lt


PMC-310 rodo vairuotojui transporto priemonės galo vaizdą. Kamera ima veikti tik pajudėjus atbuline eiga. Tad  nuo nelaimingų atsitikimų, susidūrimų bus apsaugoti aplinkiniai ir kitos transporto priemonės. Parkavimosi sistema – daugiafuncinis veidrodis – skirta patogiam ir saugiam vairavimui, automobilio statymui net ir sudėtingiausiose situacijose. Veidrodyje integruoti laisvųjų rankų įranga bluetooth leis orientuotis kelyje ir patogiai bendrauti su žmonėmis telefonu. Vienu mygtuko paspaudimu lietimui jautriame ekrane galėsite rinkti numerius, matyti įeinančius skambučius.

EKRANAS: 7.0", spalvotas;
KAMERA: pasirenkama, formuojant užsakymą kokį tik modelį norėsite.
VEIDRODIS: važiuojant atbuline eiga įsijungia kamera, judant įprastai – veikia kaip paprastas veidrodis;
BLUETOOTH: leidžia priimti ir gauti skambučius;
PRIEDAI: LCD veidrodis, kamera, audio-video laidai, valdymo blokas, veidrodžio maitinimo laidas (12V), valdymo bloko maitinimo laidas, instrukcija, pakuotė.
SISTEMA yra sukomplektuota ir paruošta naudojimui.
GARANTIJA: 12 mėn.


MUS RASITE:
www.pirkciau.lt;
Parduotuvė: Vilniaus g. 230, Šiauliai;
El.p. info@pirkciau.lt;
Skype: rego-gps;kirta patogiam
Mob.: 863977277;
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.

Siūlau
Kaina:
140.00 €
(483.39 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2015-11-24

19:38:29

Nuomojame mobilų kubilą su jacuzzi sistema ir led apšvietimu Šiauliuose ir aplinkiniuose rajonuose.

karaliskospramogos@gmail.com

www.karaliskosramogos.lt

Tel:869987178

Siūlau
Kaina:
45.00 €
(155.38 Lt)
Visi miestai
Pridėta:
2015-12-05

11:57:26

Universali bevielė parkavimosi sistema sunkvežimiams PS-40 TRUCK

Daugiau informacijos: www.pirkciau.lt; info@pirkciau.lt

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

Kaina:145€

 

UNIVERSALI BEVIELĖ PARKAVIMOSI SISTEMA SUNKIASVORĖMS TRANSPORTO PRIEMONĖMS.
Ši sistema pradeda veikti vos pradėjus važiuoti. Nuo šiol nebereikės tiesti laido iš mašinos galo iki priekyje esančio ekranėlio. Dėl šio privalumo montavimo darbai žymiai palengvėja, prireikia mažiau laiko. Ekranas suteikia garso ir vaizdo informaciją apie kliūtį, esančią automobilio gale. Taip pat ekrane rodomas atstumas iki kliūties. Kai nėra kliūties, ekranas išjungiamas, kad neblaškytų vairuotojo. Įrengti jutikliai yra atsparūs ir šalčiui, ir vandeniui, juos galima dažyti, tad tarnaus ilgiau. PS-40 tiks ir patyrusiam vairuotojui, ir tik pradedančiajam.

EKRANAS: Spalvotas LED ekranas su garsiakalbiu;

DAVIKLIAI: 4 vnt. galui, sidabrinė spalva;

DAVIKLIŲ SKERSMUO:  20mm.;
BEVIELIS: Taip,  433 MHz, patogus ir lengvas instaliavimas;
ATSPARUMAS VANDENIUI: Taip;
DAVIKLIŲ LAIDAS:  15  metrų galui;
KLIŪTIES APTIKIMO ATSTUMAS:  2.0–0.0 metro  galui;
GARANTIJA: 12 mėn.
PRIEDA:  4 parkavimosi davikliai, LED ekranas su zumeriu, grąžtas, valdymo blokas, maitinimo blokas (15 metrų), instrukcija (lietuvių kalba), dėžutė.

 

Daugiau prekių ir informacijos rasite:

www.pirkciau.lt;
Vilniaus g. 230, Šiauliai;
El.p. info@pirkciau.lt;
Skype: rego-gps;
Mob.: 863977277;
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.

 

 Siūlau
Kaina:
145.00 €
(500.66 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2015-12-15

11:08:47

BTM–15 Slim Bluetooth sistema slidininkams, keturračių, motociklų vairuotojams

su 12 mėnesių garantija

PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE

Daugiau informacijos: www.pirkciau.lt

+37063977277, info@pirkciau.lt

 

KAINA: 95 €

BTM–15 bluetooth sistema tikriems slidinėjimo entuziastams. Puikiai tiks saugiam bendravimui tarpusavyje kalnuose. Naudodami šią įrangą vos vienu mygtuko spustelėjimu galėsite puikiai kalbėtis ir girdėti. Taip pat sujungę su telefonu galėsite klausytis muzikos, radijo, naudotis GPS navigacija.

BTM-15 skirta ne tik slidininkams, bet ir keturračių, motociklų vairuotojams. Šiai sistemai nebaisus sezoniškumas. Nesvarbu ar lyja lietus, ar sninga, ar šviečia saulė, BTM–15 Slim veiks visada. Suteikiame 12 mėnesių garantiją!

 

BATERIJA: Apie 5 valandas;

V1;V2: Sujungus dvi šio modelio laisvųjų rankų įrangas, prietaisai veikia racijos pagrindu. Galima tarpusavyje bendrauti IKI 500 metrų atstumu;

FM RADIJAS: Galima klausytis įvairių radijo stočių. Nesibaiminkite dėl praleistų skambučių, nes radijas automatiškai išsijungia ir vėl pradeda veikti, kai pokalbis užbaigiamas;

MP3 GROTUVAS:

MOBILUS TELEFONAS: Galima sujungti su mobiliuoju telefonu: atsiliepimo į įeinantį skambutį, skambučio atmetimo, paskutinio skambučio rinkimo funkcijos;

GPS NAVIGACIJA: sujungus su navigacija, garsas iš GPS perduodamas per laisvųjų rankų įrangos ausines;

ATSPARUMAS: Prietaisas atsparus vandeniui, lietui ar sniegui;

TVIRTINIMAS: Sistema tvirtinama vidinėje šalmo pusėje;

MIKROFONAS: Apsaugotas nuo pašalinio triukšmo;

KOMPLEKTACIJA: Buitinis pakroviklis, suktuvas, tvirtinimas, klijuojama plokštelė, MP3 grotuvo kabelis, mikrofonas, naudojimosi instrukcija (lietuvių k.), pakuotė;

GARANTIJA: 12 mėnesių.

 

Daugiau prekių ir informacijos rasite:

www.pirkciau.lt;
Vilniaus g. 230, Šiauliai;
El.p. info@pirkciau.lt;
Skype: rego-gps;
Mob.: 863977277;
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.

 

 

Siūlau
Kaina:
95.00 €
(328.02 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2015-12-21

11:48:04

Dovana šventėms – planšetė, planšetinis kompiuteris „Teclast +navigacija+tv su ANDROID ir galinga multimedia

12 mėnesių garantija

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE

Daugiau informacijos: www.pirkciau.lt

+37063977277, info@pirkciau.lt

KAINA: tik 150 €

 

EKRANAS:7.0“;

RAIŠKA: 1280*800 px;

PROCESORIUS: MediaTek MTK8392 Octa core, 1.7GHz;

OPERACINĖ SISTEMA: Android 4.4 KitKat;

Bluetooth: Bluetooth 4.0;

GPS IMTUVAS: Yra

OPERATYVIOJI ATMINTIS: 4 GB;

VIDINĖ ATMINTIS: 8 GB;

WiFi: Yra;

KALBOS: Lietuvių, rusų, anglų ir kitos kalbos;

KAMERA: Yra: priekyje ir gale;

MULTIMEDIA: Muzika, video, televizija, ebook...

PRIEDAI: USB kabelis, automobilinis įkroviklis 12/24V, naudojimosi instrukcija, pakuotė;

JUNGTYS: USB 2.0, Mikro SD, ausinių lizdas, SIM kortelės lizdas;

GPS ŽEMĖLAPIAI: Suderinti su IGO Primo programine įranga;

GARANTIJA: 12 mėn.

 

 

Daugiau prekių ir informacijos rasite:

www.pirkciau.lt;
Vilniaus g. 230, Šiauliai;
El.p. info@pirkciau.lt;
Skype: rego-gps;
Mob.: 863977277;
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.

 

Siūlau
Kaina:
150.00 €
(517.92 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2016-01-28

14:44:14

GARMIN NUVI 42 EU GPS navigacija su visos EU žemėlapiais, navigacinė sistema, navigatorius automobiliams

 

 

+ dovana 8 GB atminties kortelė ir visos Europos žemėlapiai

Kaina:  89 € Pristatymas visoje Lietuvoje

Daugiau informacijos ir prekių:  www.pirkciau.lt

+37063977277, info@pirkciau.lt

 

 

Gražaus dizaino, kompaktiškas, stilingas navigacijos modelis su lietuvišku valdymo meniu. Tiesiog bakstelėkite automobilių piktogramą savo žemėlapio ekrane ir pamatysite ne tik savo buvimo  vietą (tikslias koordinates), bet ir  arčiausiai esančių svarbių objektų: ligoninių, policijos, degalinių,kitų svarbių objektų buvimo vietą. 

 

·         EKRANAS  4.3“ (11 cm) liečiamas LED ekranas;

·         vos įvedus adresą, maršrutasakimirksniu suplanuojamas;

·         ATMINTIS – 2 GB vidinė atmintis + DOVANA IŠORINĖ 4 GB atmintis

·         PROCESORIUS – Samsung

·         PRIETAISAS NAUJAS, KOKYBIŠKAS, IŠTESTUOTAS.

·         Suderinta su VISOS Europos žemėlapiais;

·         PRIEDAI – Laikiklis, automobilinis pakrovikis, naudojimos instrukcija, pakuotė;

·         STAIGMENA: Tik pirkdami pas mus gausite išorinę 8GB atmintį

·         GARNATIJA – 12 mėn.

 

MUS RASITE ADRESU:

www.pirkciau.lt
Parduotuv
ė: Vilniaus g. 230, Šiauliai (patogus privažiavimas)
El.p. info@pirkciau.lt
Skype: rego-gps
Mob.: 863977277; 867701977
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.

 

 

Siūlau
Kaina:
89.00 €
(307.30 Lt)