1
seo - Šiauliečiams.lt

Siaulieciams.lt rekomenduoja šiuos skelbimus

Paieška pagal: seo
Raktažodis: seo
Visi miestai
Pridėta:
2014-12-27

22:04:13

Mes siūlome efektyvių interneto svetainių kūrimas. Reprezentacines ir informacines svetaines verslui, visuomeninėms organizacijoms. Elektroninių parduotuvių kūrimas ir reklama.
Kokybės ir efektyvumo derinys - nedidelės svetainių kūrimo kainos.
Mes padėsime efektyviau panaudoti interneto technologijas ir sprendimus Jūsų versle.

Mūsų paslaugos:

•  Informacinių, reprezentacinių svetainių kūrimas, priežiūra ir reklama
•  El.parduotuvių kūrimas, priežiūra ir reklama
•  SEO paslaugos, reklama internete

Dirbame visoje Lietuvoje!
Jūsų verslo namai internete už prieinama kainą.

+37065867878
info@e-projektai.com
www.e-projektai.com

Siūlau
Kaina:
14.48 €
(50.00 Lt)
Kaunas
Pridėta:
2015-04-11

15:40:50

SEO AKADEMIJA kviečia visus, kam aktualu PADIDINTI PARDAVIMUS INTERNETE savo web svetainės pagalba į interneto svetainių optimizavimo SEO, interneto rinkodaros bei viešųjų ryšių mokymus KAUNE ir VILNIUJE!

2015 Balandžio 16/17 d. Kaunas. SEO AKADEMIJOS PRAKTIKAS  dviejų dienų teoriniai + praktiniai mokymai. Detali programa ir kainos čia: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/seo-akademija-praktikas-pazengusiems/

2015 Balandžio 23/24 d. Vilnius - SEO AKADEMIJOS PRAKTIKAS  dviejų dienų teoriniai + praktiniai mokymai. Detali programa ir kainos čia: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/seo-akademija-praktikas-pazengusiems/

2015 Balandžio 30d. Kaunas - SEO ABC - tai 1 dienos pažintiniai teoriniai SEO mokymai. Detali programa ir kainos čia: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/seo-abc/

Į SEO PRAKTIKO dviejų dienų kursus reikalinga turėti su savimi kompiuterį bei web projektą (interneto svetainę), kuriam planuojate optimizavimą. Mokymų metu, skirtingai nuo SEO ABC mokymų programos, SEO PRAKTIKAS seminaro dalyviai iš karto optimizuos savo interneto svetainę su lektorių pagalba.

SEO ABC - tai 1 dienos pažintiniai SEO mokymai, skirti tiems, kurie yra girdėję ir nori iš arčiau susipažinti su SEO bei interneto marketingo galimybėmis ir valdymu. Jei žinote, kad SEO yra būtinas, norint, kad jus surastų paieškos sistemos, bet nežinote nuo ko pradėti, šitas seminaras būtent jums.

Seminarus veda: Evelina Tamulaitienė – SEO AKADEMIJOS įkūrėja, SEO, interneto rinkodaros lektorė, turinti 15-os metų patirtį interneto rinkodaros srityje, daug metų dirbusi marketingo direktore informacinių technologijų įmonėse, turinti sėkmingą darbo su eksporto rinkom patirtį. Šiandien savo hobį ir meilę internetui bei informacijos valdymui, pavertusi verslu, veda individualius ir grupinius SEO mokymus, kuria interneto svetaines, kuruoja ir vysto web projektus, teikia seo paslaugas SEO MAMA prekinio ženklo pavadinimu Lietuvos, Rusijos, Europos rinkoms, rašo straipsnius bei įvairiausius tekstus, teikia tradicinio marketingo paslaugas marketingo agentūros MINI ENGEL prekinio ženklo pavadinimu, RAŠYTOJŲ AKADEMIJA įkūrėja, portalo versloistorijos.lt vyr.redaktorė.

REGISTRACIJA į mokymus ČIA: http://www.seoakademija.lt/registracija-i-seo-kursus/

O taip pat SEO AKADEMIJA švenčia jau vienerių metų gimtadienį “KAI VERSLAS TAMPA MATOMU” balandžio 10 dieną Kaune. Atvykite ir patys įsitikinsite, kokia įspūdinga programa net su 9 lektoriais ir verslo kontaktų vakaru! Daugiau info čia: http://www.seoakademija.lt/seo-akademija-gimtadienis/

Gaudykite DOVANĄ! NEMOKAMAS WEBINARO ĮRAŠAS APIE SEO SPECIALISTO PROFESIJĄ! http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/nemokami-seo-seminarai/

Prenumeruokite mūsų naujienas: http://www.seoakademija.lt/seo-naujienlaiskio-prenumerata/

www.seoakademija.lt

Tel.: +37065521188

 

El.p.: info@seoakademija.lt

Siūlau
Kaina:
10.00 €
(34.53 Lt)
Kaunas
Pridėta:
2015-04-24

08:47:23

D Ė M E S I O!!! DAR GALITE SUSPĖTI SU GERA NUOLAIDA išmokti, KAIP su savo web ĮEITI UŽ Į UŽSIENIO RINKAS!

2015 gegužės 27 dieną, Vilniuje SEO AKADEMIJA atvyksta vesti EKSPORTO SEO seminarą. Mokymų programoj apjungtos UK, Europos (bendrai), Rusijos rinkos. Europos rinkose mokysimės, kaip įeiti į Google TOP, Rusijos - Yandex.ru paieškos sistemoje.

Kaina: 1 dienos mokymai:
Įprasta kaina: 200,00 € (690,56 Lt) /1 asm.

A K C I J A! Ankstyvosios registracijos kaina: 145,00 € (500,66 Lt) /1 asm. galioja užsiregistravusiems ir apmokėjusiems iki 2015 balandžio 29 d.

Į kainą įskaičiuota seminaro medžiaga, kavos pertraukos, pietūs!

Dėmesio, DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS, 15 asm. darbo grupė!

Plačiau: http://www.seoakademija.lt/…/eksporto-seo-eu-uk-jav-rinkoms/

Registracija: http://www.seoakademija.lt/registracija-i-seo-kursus/

Seminarą ves: Evelina Tamulaitienė - SEO AKADEMIJA įkūrėja ir lektorė, rinkodaros agentūros MINI ENGEL , SEO agentūros SEO MAMA savininkė, RAŠYTOJŲ AKADEMIJA įkūrėja ir lektorė, portalo www.versloistorijos.ltvyr.redaktorė.

SEO AKADEMIJA - tai 2015 m. balandį sėkmingai atšventusi vienerių gimtadienį mokymų agentūra, per metus išmokiusi apie 200 verslininkų, rinkodaros, viešųjų ryšių, personalo, administracijos specialistų, kaip patiems optimizuoti svetainę (SEO) paieškos sistemoms.
SEO AKADEMIJA - tai ne tik mokymai, tai sėkmingų verslaujančių žmonių bendruomenė (po mokymų visi nariai buriasi į specialią Facebook grupę, skirtą bendravimui ir tobulėjimui kartu), kuriems aktualu SEO, interneto rinkodaros, viešųjų ryšių žinios!

 

Tel.: 865521188
El.p.: 
info@seoakademija.lt
www.seoakademija.lt
Facebooke: 
https://www.facebook.com/seoakademija
Naujienlaiškio prenumerata (naujienlaiškio prenumeratoriams taikomos spec. NUOLAIDOS!): 
http://www.seoakademija.lt/seo-naujienlaiskio-prenumerata/

Siūlau
Kaina:
1.00 €
(3.45 Lt)
Kaunas
Pridėta:
2015-09-25

17:45:38

Teikiame reklamos paslaugas nuo SEO iki rinkodaros sprendimų. Taip pat kuriame internetines svetaines bei administruojame turimus projektus. Galime ir administruoti adwords paskyras.

Ieškau
Kaina:
100.00 €
(345.28 Lt)
Vilnius
Pridėta:
2015-11-24

12:52:49

MLsprendimai.lt teikia kokybiškas SEO paslaugos. Geras SEO garantuoja verslo optimizavimą ir naujų klientų pritraukimą. Tad neribokite savo verslo - optimizuokite SEO paslaugomis.

 

Tai vertingos paslaugos, plečiančios klientų ratą: patikrintas ir pagrindinis būdas būti matomiems internete bei randamiems Google paieškose. Specialistai pritaikys SEO kiekvienam individuliam verslui ir garantuos jo augimą.

 

MLsprendimai.lt siūlo:

 • Verslui pritaikytas SEO.

 • Atliktą giluminę analizę siekiant išskirti pagrindinius elementus, kurie pritrauks klientus.

 • Verslo optimizavimą raktinių žodžių pagalba.

 • Geriausią kainos ir kokybės santykį.

Siūlau
Kaina:
1.00 €
(3.45 Lt)
Visi miestai
Pridėta:
2016-01-21

10:48:52

 

Norite, kad Jūsų verslas būtų matomas pirmame „Google“ puslapyje? Norite būti lengviau randami klientų?

 

Rinkodaros agentūra „Berklis“, teikianti profesionalias tradicinio marketingo, interneto rinkodaros, SEO bei viešųjų ryšių paslaugas, Jums suteiks plačiausią SEO paslaugų paketą:

 

 • SEO optimizacijos paslaugos

 • SEM (paieškos sistemų marketingas)

 • SEO auditas

 • Rinkos raktinių žodžių tyrimas

 • SEO straipsnių rašymas ir talpinimas

 • Elektroninių nuorodų tinklo plėtimas

 • Internetinės svetainės įvaizdžio formavimas

 • Internetinių svetainių kūrimas

 • Ir daugiau

 

Mes pasirūpinsime, kad taptumėte greitai ir lengvai matomi tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose.

 

Daugiau informacijos rasite:

 

Tel.: +37065521188                  

 

El.p.: info@marketingoagentura.lt

 

Web: www.marketingoagentura.lt

 

Siūlau
Kaina:
1.00 €
(3.45 Lt)
Vilnius
Pridėta:
2016-03-07

13:33:51

MLsprendimai.lt teikia kokybiškas SEO paslaugos. Geras SEO garantuoja verslo optimizavimą ir naujų klientų pritraukimą. Tad neribokite savo verslo - optimizuokite SEO paslaugomis.

Tai vertingos paslaugos, plečiančios klientų ratą: patikrintas ir pagrindinis būdas būti matomiems internete bei randamiems Google paieškose. Specialistai pritaikys SEO kiekvienam individualiam verslui ir garantuos jo augimą.

MLsprendimai.lt siūlo:
Verslui pritaikytas SEO.
Atliktą giluminę analizę siekiant išskirti pagrindinius elementus, kurie pritrauks klientus.
Verslo optimizavimą raktinių žodžių pagalba.
Geriausią kainos ir kokybės santykį.

Siūlau
Kaina:
1.00 €
(3.45 Lt)
Klaipėda
Pridėta:
2016-03-14

12:45:12

DĖMESIO! Dar yra keletas laisvų vietų į “SEO AKADEMIJA - SEO ABC rengiamus mokymus kovo 24d. Klaipėdoje. Dar šiandien, užsiregistravę į šiuos mokymus, galėsite patekti su NUOLAIDA!

SEO ABC – 1 dienos pažintiniai mokymai, kuriuose susipažinsite su SEO subtilybėmis bei interneto marketingo galimybėmis ir jų valdymu. Todėl šio seminaro metu Jūs susipažinsite su visa veiksmų seka, ką daryti, kad Jūsų interneto svetainė atsirastų Google paieškos sistemos TOP’e!

Tad šie mokymai puikiai tiks skubantiems ir norintiems per vieną dieną suprasti, kas yra SEO ir kaip efektyviai išnaudoti SEO žinias.

Sekite SEO AKADEMIJA naujienas Facebook’e: https://www.facebook.com/seoakademija

Norėdami dar daugiau sužinoti apie SEO AKADEMIJA, mus galite rasti ir spaudoje: http://www.seoakademija.lt/apie-seo-pr-kursus/mes-spaudoje/

Prenumeruokite SEO AKADEMIJA naujienlaiškį: http://www.seoakademija.lt/seo-naujienlaiskio-prenumerata/

Pasinaudokite šiuo puikiu pasiūlymu ir prisijunkite prie šaunios bei nuolat tobulėjančios komandos!

 

Tel.nr.: +37065521188

El.p.: info@seoakademija.lt

 

www.seoakademija.lt

Siūlau
Kaina:
1.00 €
(3.45 Lt)
Kaunas
Pridėta:
2016-08-10

14:57:27

Norite būti matomi Google paieškos sistemoje? Siekiate didesnių pardavimų?

SEO MAMA (www.seomama.lt) ilgametė sėkmingų interneto svetainių vystytoja UK, EU, Lietuvos ar net Rusijos rinkose, todėl siūlo profesionalias SEO, interneto rinkodaros, viešųjų ryšių paslaugas, kurios padės Jūsų verslui ne tik pritraukti į interneto svetainę didesnį lankytojų srautą, sukurti efektyvias reklamines akcijas socialiniuose tinkluose, bet ir padidinti Jūsų siūlomų produktų ar paslaugų pardavimus. Kas svarbiausia, SEO MAMA padės Jūsų verslui tapti matomu paieškos sistemose.

SEO paslaugos yra atliekamos profesionaliai, todėl savo klientams yra siūlomas platus rinkodaros paslaugų pasirinkimas:

Internetinių svetainių kūrimas ir administravimas; 

SEO paslaugos Lietuvos ir užsienio rinkoms;

Rinkų tyrimai ir analizė;

Socialinių tinkų marketingas;

SEO tinklapių optimizavimas;

Tekstų interneto svetainei rašymas bei redagavimas;

SEO straipsnių rašymas ir talpinimas;

SEO auditas;

Naujienlaiškių marketingas;

Ir kitos, Jūsų verslui, svarbios ir reikalingos rinkodaros paslaugos.

 

Be to, SEO MAMA yra ir mokymų agentūros SEO AKADEMIJA įkūrėja ir lektorė.

 

 

Tapkite matomi kartu su SEO MAMA jau šiandien!

Daugiau informacijos:

Web: www.seomama.lt

Tel.: +37065521188

 

El.p.: info@seoakademija.lt

Siūlau
Kaina:
1.00 €
(3.45 Lt)
Visi miestai
Pridėta:
2016-08-11

08:46:19

SEO akademijos rengiami "SEO mokymai ONLINE" – su III grupe jau startuoja š. m. Rugpjūčio 30 d. 9:00 – 11:00 val.

Net 8 pamokos po 2 val. per 8 savaites + Praktinės užduotys, kur uoliausieji išmoks patys optimizuoti interneto svetaines į Google TOP'us Lietuvoje ir užsienyje!

Taigi, jei planuojate įgyti SEO, interneto rinkodaros, viešųjų ryšių, straipsnių rašymo, web puslapių sėkmės kuravimo į Google topus žinių, jų nuo šiol galėsite įgyti tiesiog internetu neišeidami iš ofiso ar namų!

Daugiau informacijos apie kursų programą rasite apsilankę: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/online-seo-mokymai/

 

Kontaktai:

Tel.: +37065521188

El. p.: info@seoakademija.lt, judita@seoakademija.lt

Web: http://www.seoakademija.lt

 

Facebook: https://www.facebook.com/seoakademija/

Ieškau
Kaina:
1.00 €
(3.45 Lt)
Visi miestai
Pridėta:
2016-08-11

08:47:49

SEO AKADEMIJA mokymai „SEO PRAKTIKAS“ - TAI SEO KURSAI, NORINTIEMS PRAKTIŠKAI IŠBANDYTI TEORIJĄ ČIA IR DABAR PER 2 DIENAS! (Teorija + praktiniai pavyzdžiai + daug praktinių užsiėmimų)

Mokymuose informacija pateikiama kartu su praktiniais pavyzdžiais ir veiksmų planais bei praktinėmis užduotimis. Būsimi SEO AKADEMIJOS praktikai gaus įrankius, kaip dirbti su SEO, kaip kurti viešųjų ryšių strategiją, marketingo kalendorių, atlikti raktinių žodžių tyrimą, SEO auditą, socialinių tinklų valdymo priemones ir kitus išbandytus bei praktiškai veikiančius metodus.

Detali programa: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/seo-akademija-praktikas-pazengusiems/

 

Daugiau informacijos rasite:

Tel.: +37065521188

El. p.: info@seoakademija.lt, judita@seoakademija.lt

Web: http://www.seoakademija.lt

 

Facebook: https://www.facebook.com/seoakademija/

Ieškau
Kaina:
1.00 €
(3.45 Lt)
Visi miestai
Pridėta:
2016-09-12

22:17:09

Jei planuojate įgyti SEO, interneto rinkodaros, viešųjų ryšių, straipsnių rašymo, web puslapių sėkmės kuravimo žinių, jų nuo šiol galėsite įgyti tiesiog internetu neišeidami iš ofiso ar namų!

Renkama jau penktoji SEO mokymų ONLINE grupė, su kuria numatoma startuoti jau spalio 7 d. 9:00 - 11:00 val.!

Net 8 pamokos po 2 val. per 8 savaites!!! + Praktinės užduotys, kur uoliausieji išmoks patys optimizuoti interneto svetaines į Google TOP'us Lietuvoje ir užsienyje!

SEO mokymų ONLINE turinys:

1. Apnuogintas SEO. Kas iš tikrųjų yra SEO be paslapties šydo?

2. Konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimas.

3. SEO auditas.

4. Turinio generavimo, tekstų valdymo paslaptys: svetainės turinys, tekstai išorėje ir tai, kas „nematoma“ – meta įrašai turinio valdymo sistemoje.

5. SEO marketingas arba „pėdos internete“:

6. Naujienlaiškių marketingas.

7. Viešieji ryšiai: Straipsniai ir SEO straipsniai. Straipsnių ir pranešimų spaudai kūrimas. Darbo su žiniasklaida specifika.

8. Google Hangout - kas tai yra ir kaip tai efektyviai pritaikome versle.

9. Praktinės užduotys.

Daugiau informacijos:

Tel.: +37065521188

El. p.: info@seoakademija.lt, judita@seoakademija.lt

Web: www.seoakademija.lt

Facebook: https://www.facebook.com/seoakademija/

Siūlau
Kaina:
1.00 €
(3.45 Lt)
Vilnius
Pridėta:
2016-09-21

15:09:39

Planuojate įgyti SEO, interneto rinkodaros, viešųjų ryšių, straipsnių rašymo, web puslapių sėkmės kuravimo žinių?

TAI SEO KURSAI, NORINTIEMS PRAKTIŠKAI IŠBANDYTI TEORIJĄ ČIA IR DABAR PER 2 DIENAS! (Teorija + praktiniai pavyzdžiai + daug praktinių užsiėmimų)

Mokymuose informacija pateikiama kartu su praktiniais pavyzdžiais ir veiksmų planais bei praktinėmis užduotimis. Būsimi SEO AKADEMIJOS praktikai gaus įrankius, kaip dirbti su SEO, kaip kurti viešųjų ryšių strategiją, marketingo kalendorių, atlikti raktinių žodžių tyrimą, SEO auditą, socialinių tinklų valdymo priemones ir kitus išbandytus bei praktiškai veikiančius metodus.

Detali programa: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/seo-akademija-praktikas-pazengusiems/

Daugiau informacijos rasite:

Tel.: +37065521188

El. p.: info@seoakademija.lt, judita@seoakademija.lt

Web: http://www.seoakademija.lt

 

Facebook: https://www.facebook.com/seoakademija/

Siūlau
Kaina:
145.00 €
(500.66 Lt)
Visi miestai
Pridėta:
2016-11-08

15:57:59

Norite, kad Jūsų verslas taptų matomas internete? Domina didesnis pardavimų skaičius?

                                                                        

SEO AKADEMIJA organizuojami mokymai SEO PRAKTIKAS – tai dviejų dienų SEO mokymai, skirti norintiems praktiškai išbandyti teoriją čia ir dabar bei su lektorių pagalba iš karto atlikti savo svetainės optimizaciją į Lietuvos ar užsienio rinkas.

 

SEO PRAKTIKAS mokymų metu atliekama -  svetainių optimizacija į Google paieškos sistemą, konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimas, SEO auditas, svetainės turinio generavimas, meta įrašai turinio valdymo sistemoje, SEO marketingas, naujienlaiškių marketingas bei viešieji ryšiai.                           

Ar esate tikri, kad vartotojai ieško Jūsų paslaugų pagal būtent Jūsų įsivaizduojamus raktinius žodžius? Ar Jūsų svetainės turinys yra pakankamai aiškus ir atitinka visus Google paieškos sistemos reikalavimus?

Laukiame Jūsų SEO AKADEMIJA mokymuose SEO PRAKTIKAS, kurie vyks:

·         2016 m. Gruodžio 1/2 d. Kaune

·         2017 m. Sausio 12/13 d. Panevėžyje, iki gruodžio 19 d., galite pasinaudoti iki – 30 % nuolaida!

·         Arba prisijungti prie SEO mokymų Online (internetu) Gruodžio 12 d., o iki lapkričio 18 d., galite pasinaudoti – 50 % nuolaida! 8-10 pamokų po 2 val. kas savaitę + konsultacijos bei pamokų vaizdo įrašai ir papildoma medžiaga!

 

Daugiau informacijos:

Tel.: +37065521188

El. p.: info@seoakademija.lt, judita@seoakademija.lt

Web: www.seoakademija.lt

Facebook: https://www.facebook.com/seoakademija/

Siūlau
Kaina:
100.00 €
(345.28 Lt)
Kaunas
Pridėta:
2016-11-09

16:29:58

Domina SEO sritis? Turite aistrą internetui? Norite įgyti SEO specialisto profesiją ir iš to patys užsidirbti?

 

SEO Akademija pristato 3 mėnesių trukmės SEO specialisto profesijos įgijimo mokymus! Mokymai prasidės 2017 metų Sausio 6 d.!

 

Mokymai truks 3 mėnesius, kuriuos sudarys:

·         2 gyvi susitikimai (Kaune) (vienas iš jų - egzaminas kursų pabaigoje).

·         + kiekvieną savaitę po 2-3 val. nuotoliniai (online-internetu) mokymai.

·         Privačios konsultacijos.

·         Dalyvavimas ir konsultacijos bendroje privačioje Facebook grupėje.

·         Mokymų metu Jūsų laukia daugybė praktinių užduočių, o jų pabaigoje lauks egzaminas, kurį išlaikiusieji gaus SEO specialisto žinias ir įgūdžius pažymintį sertifikatą.

 

Mokymų temos:

·         Apnuogintas SEO.

·         Turinio generavimo, tekstų valdymo paslaptys: svetainės turinys, tekstai išorėje ir tai, kas „nematoma“ – meta įrašai turinio valdymo sistemoje.

·         SEO auditas.

·         Konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimas.

·         SEO marketingas arba „pėdos internete“: E-nuorodų tinklo generavimas, socialiniai tinklai ir jų reikšmė, "Yuotube" reprezentaciniai filmukai, skelbimai ir apklausos internete bei kita.

·         Google Hangout - kas tai yra ir kaip tai efektyviai pritaikome versle.

·         Viešieji ryšiai: Straipsniai ir SEO straipsniai. Straipsnių ir pranešimų spaudai kūrimas. Darbo su žiniasklaida specifika.

·         Naujienlaiškių marketingas.

·         Vizualinio marketingo kūrimo įrankiai.

·         Klientų paieška, sutartys ir kainodara.

·         SEO specialisto etika, pareigos ir atsakomybės.

·         Kitos žinios, praversiančios SEO specialisto profesijoje.

·         Daugybė praktinių užduočių ir baigiamasis praktinis egzaminas!

 

Nori tapti tikru SEO specialistu ir aistrą internetui paversti profesija? Laukiame visų interneto aistruolių SEO specialisto profesijos mokymuose jau sausio 6 d.!

 

Daugiau informacijos rasite: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/seo-specialisto-profesijos-igijimo-mokymai/

 

Kontaktai:

Tel.: +37065521188

El. p.: info@seoakademija.lt, judita@seoakademija.lt

Web: www.seoakademija.lt

 

Facebook: https://www.facebook.com/seoakademija

Siūlau
Kaina:
150.00 €
(517.92 Lt)
Visi miestai
Pridėta:
2016-12-20

19:57:50

Trokštate,  kad Jūsų svetainė atsirastų paieškos sistemos Google „top‘uose“, tačiau neišvengiate klaidų bei pasiklystate sudėtinguose programavimo labirintuose?

SEO PRAKTIKO mokymai padės ne tik surasti, bet ir ištaisyti visas Jums iškilusias problemas. Čia praktiškai susipažinsite su:

·         svetainių optimizacija;

·         SEO auditu;

·         konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimo specifika;

·         svetainės turinio generavimu;

·          SEO marketingu;

·          naujienlaiškių marketingu bei viešaisiais ryšiais.

SEO PRAKTIKO mokymai vyks:

→ 2017 m. sausio 26-27 d. Vilniuje, iki sausio 6 d. – 50 % nuolaida!

→ 2017 m. sausio 12-13 d. Panevėžyje

 

Daugiau informacijos čia: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/seo-akademija-praktikas-pazengusiems/

Ieškau
Kaina:
175.45 €
(605.79 Lt)
Kaunas
Pridėta:
2016-12-22

17:09:44

Svajoji apie darbą nuotoliniu būdu, lankstų darbo grafiką? Esi kūrybingos sielos? Tavo aistra – interneto platybės? Jei į visus klausimus atsakei TAIP – šie SEO specialisto mokymai skirti būtent Tau.

Mokymai truks 3 mėnesius, kuriuos sudarys:

·         susitikimai Kaune;

·         nuotoliniai mokymai;

·         privačios konsultacijos;

·         dalyvavimas ir konsultacijos bendroje privačioje „Facebook“ grupėje;

·         praktinės užduotys, egzaminas, kurį išlaikiusieji gaus SEO specialisto žinias ir įgūdžius pažymintį sertifikatą.

Mokymų pradžia: 2017 m. sausio 6 d.

Užsiregistravus ir apmokėjus iki gruodžio 31 d. bilietams taikoma - 10 % nuolaida!

Detali informacija: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/seo-specialisto-profesijos-igijimo-mokymai/

 

Daugiau informacijos:
Tel.: +37065521188
El. p.: info@seoakademija.lt, judita@seoakademija.lt
Web: 
www.seoakademija.lt
Facebook: 
https://www.facebook.com/seoakademija/

Ieškau
Kaina:
3.00 €
(10.36 Lt)
Visi miestai
Pridėta:
2016-12-31

13:37:01

 

SEO paslaugos – Svetainių kūrimas

 

 

 

Internetinės svetainės iškėlimas paieškos sistemoje – SEO

 

 

 

Teikiame seo paslaugas google paieškos sistemai.

 

Rašome ir talpiname seo straipsnius.

 

 

 

Svetainių kūrimas ir pritaikymas išmaniems įrenginiams.

 

 

 

Nuo ko pradėti internetinį marketingą?

bilger.lt

 

Seo paslaugos

 

 

 

 

 

 

Ieškau
Kaina:
50.00 €
(172.64 Lt)