1
organizmo - Šiauliečiams.lt

Siaulieciams.lt rekomenduoja šiuos skelbimus

Paieška pagal: organizmo
Raktažodis: organizmo
Visi miestai
Pridėta:
2016-10-26

20:20:33

Echinolex Herbal 60 tabl – 100% natūralus, unikalios sudėties maisto papildas, kuris gali padėti stimuliuoti imuninę sistemą ir jai aktyviau kovoti prieš infekcijos sukėlėją, priešingai nei antibiotikai, kurie sunaikina tiek blogąsias, tiek ir gerąsias bakterijas ,todėl imuninė sistema gali būti susilpninta.

Echinolex Herbal 60 tabl. gali padėti:
– Imunitetui stiprinimui
– Organizmo atsparumui
– Virškinimo sutrikimams
– Dėmesio ir aktyvumo sutrikimui
– Lėtiniams nuovargio simptomams
– Diferijai
– Galvos svaigimui
– Genitalijų pūslelinei
– Dantenų ligoms
– Maliarijai
– Migrenai
– Skausmui slopinti
– Reumatui
– Septicemijai
– Streptokoko sukeltai infekcjai
– Gripui
– Tonzilitui
– Šlapimo takų infekcijoms ir t.t.

Maisto papildo sudedamųjų dalių savybės:
1. Rausvažiedės ežiuolės ekstrakte ir jos šaknų ekstrakte esantys polisacharidai, alkilamidai ir poliacetilenai gali stimuliuoti nespecifinį imunitetą, didindami limfocitų ir makrofagų aktyvumą ir fagocitozę.
2. Kininių kordicepsų ekstrakte esantys polisacharidai, fermentai ir amino rūgštys gali stiprinti imunitetą, suteikti energijos, padidinti ištvermę.
3. Kraštuotosios malpigijos ir paprastųjų erškėčių vaisių milteliuose esantys vitaminai gali turėti teigiamos įtakos organizmo atsparumui.
4. Kininio ženšenio ekstrakte esantys polisacharidai glikanai gali aktyvinti imunės sistemos ląsteles leukocitus, fagocitus ir makrofagus.

Vartojimas: gerti po vieną tabletę 3 kartus per dieną po valgio, užgeriant pakankamu kiekiu vandens.
Rekomenduojama per parą suvartoti ne daugiau, kaip 3 maisto papildo tabletes.

DĖMESIO! Produktas yra koncentruotas. Vaikam rekomenduojama dienos norma iki 1 tabletės per dieną. Nuo 12 metų galima vartuoti po 2 tabletes per dieną po valgio, užgeriant pakankamu kiekiu vandens. Esant jautrumui kuriai nors maisto papildo sudedamajai daliai rekomenduojama produkto nevartoti.

P.S. Parduodu maisto papildai, vitaminai kompanijos Herbal history, Lietuva. Visi mano siūlomi produktai tai natūralus, kokybiški, originalūs maisto papildai, pagamintos iš natūralių produktų (turi visus atitikties sertifikatus).
Jei kam reikia informacijos ar produktu, prasom rasykite email: allapapildai@gmail.com arba skambinkite mob: 8 612 17997. Pasistengsiu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Siūlau
Kaina:
14.00 €
(48.34 Lt)
Šiauliai
Pridėta:
2017-01-10

14:35:01

DETOXAS – Japonų išradimas , efektyviai atjauninantis organizmą, išvalo toksinus, bakterijas, šlakus. Sveikatingumo aparatas visai šeimai.
DETOXAS:
Padeda organizmui kovoti su toksinais, smulkiais metalais, teršalais
Mažina organizmo reakciją į alerginius faktorius
Gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje
Priemonė ne tik odos skaistumui, bet ir grožiui
Padidina energijos kiekį;
Atkuria gyvybiškai svarbias kiekvienos ląstelės funkcijas.
Visų pirma, mes turime žinoti, kad mūsų kūnas elektrostatiškai laidus. Turėdami tai omenyje, japonų mokslininkai sukūrė naują kūno ląstelių valymo technologiją, kuri leidžia saugiai ir efektyviai išspręsti daugelį mūsų sveikatos problemų.
DETOXAS aparatas sukurtas remiantis Nobelio premijos laimėtojais 2003 metais.
DETOXAS aparato dėka į žmogaus organizmą patenka silpna, 1,5 mA (miliamperai) galios, elektros srovė. Tokiu būdu susidaro neigiamas jonų laukas. Sukuriama elektros energijos grandinė, kuri švelniai aktyvuoja mūsų ląsteles ir skatina jas atsikratyti toksinų, kurie susikaupia mūsų kūne. Pagal mokslininkus mūsų organizme toksinų yra nuo 2,5 iki 25 kg. Vienos procedūros metu pasišalina nuo 10 mg teršalų. Todėl tokių procedūrų mažiausiai reikia atlikti 30 į pusę metų. Kuo organizmas silpnesnis nuo tokių procedūrų reikia daugiau, nes organizmo šlakų šalinimo funkcija yra žymiai susilpnėjusi.
Paskaičiuota, kad toksinų žmogus gauna 70 % su maistu ir tik 20-30 % iš aplinkos. Todėl medikai pabrėžia,kad ypatingai svarbu valytis organizmą periodiškai.
Šito prietaiso dėka toksinai pasišalina ne tik iš tam tikro organo, bet ir iš kiekvienos organizmo ląstelės. Rezultatas – pasiekiamas greitas būsenos pagerėjimo efektas, be intervencijos. Tai visiškai saugu, nes šio aparato dėka yra atkuriama lygiai tokia pati elektros srovė, kuri teka mūsų ląstelėse.
DETOXAS taip pat atkuria šarmų-rūgščių balansą, kuris reguliuoja mūsų kūno „atsargas“. Pastovus ir tolygus neigiamai įkrautų jonų srautas mūsų kūne efektyviai neutralizuoja ir pašalina priešingai įelektrintus kūnelius – šiuo atveju tai toksinus. Detoksikacijos procese maksimaliai atstatomi žmogaus sveikatos rezervai.
kontaktinis Nr.: 861485249, Šiauliai (aparatas naudotas minimaliai)

Siūlau
Kaina:
230.00 €
(794.14 Lt)