1
organizmo - Šiauliečiams.lt

Siaulieciams.lt rekomenduoja šiuos skelbimus

Paieška pagal: organizmo
Raktažodis: organizmo
Šiauliai
Pridėta:
2017-01-10

14:35:01

DETOXAS – Japonų išradimas , efektyviai atjauninantis organizmą, išvalo toksinus, bakterijas, šlakus. Sveikatingumo aparatas visai šeimai.
DETOXAS:
Padeda organizmui kovoti su toksinais, smulkiais metalais, teršalais
Mažina organizmo reakciją į alerginius faktorius
Gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje
Priemonė ne tik odos skaistumui, bet ir grožiui
Padidina energijos kiekį;
Atkuria gyvybiškai svarbias kiekvienos ląstelės funkcijas.
Visų pirma, mes turime žinoti, kad mūsų kūnas elektrostatiškai laidus. Turėdami tai omenyje, japonų mokslininkai sukūrė naują kūno ląstelių valymo technologiją, kuri leidžia saugiai ir efektyviai išspręsti daugelį mūsų sveikatos problemų.
DETOXAS aparatas sukurtas remiantis Nobelio premijos laimėtojais 2003 metais.
DETOXAS aparato dėka į žmogaus organizmą patenka silpna, 1,5 mA (miliamperai) galios, elektros srovė. Tokiu būdu susidaro neigiamas jonų laukas. Sukuriama elektros energijos grandinė, kuri švelniai aktyvuoja mūsų ląsteles ir skatina jas atsikratyti toksinų, kurie susikaupia mūsų kūne. Pagal mokslininkus mūsų organizme toksinų yra nuo 2,5 iki 25 kg. Vienos procedūros metu pasišalina nuo 10 mg teršalų. Todėl tokių procedūrų mažiausiai reikia atlikti 30 į pusę metų. Kuo organizmas silpnesnis nuo tokių procedūrų reikia daugiau, nes organizmo šlakų šalinimo funkcija yra žymiai susilpnėjusi.
Paskaičiuota, kad toksinų žmogus gauna 70 % su maistu ir tik 20-30 % iš aplinkos. Todėl medikai pabrėžia,kad ypatingai svarbu valytis organizmą periodiškai.
Šito prietaiso dėka toksinai pasišalina ne tik iš tam tikro organo, bet ir iš kiekvienos organizmo ląstelės. Rezultatas – pasiekiamas greitas būsenos pagerėjimo efektas, be intervencijos. Tai visiškai saugu, nes šio aparato dėka yra atkuriama lygiai tokia pati elektros srovė, kuri teka mūsų ląstelėse.
DETOXAS taip pat atkuria šarmų-rūgščių balansą, kuris reguliuoja mūsų kūno „atsargas“. Pastovus ir tolygus neigiamai įkrautų jonų srautas mūsų kūne efektyviai neutralizuoja ir pašalina priešingai įelektrintus kūnelius – šiuo atveju tai toksinus. Detoksikacijos procese maksimaliai atstatomi žmogaus sveikatos rezervai.
kontaktinis Nr.: 861485249, Šiauliai (aparatas naudotas minimaliai)

Siūlau
Kaina:
230.00 €
(794.14 Lt)